Susipažinkite: mūsų mokytojai

Masters of Calm mediatekoje rasite tik profesionalius, laiko patikrintus mokytojus. Įsitikinkite patys!

NORIU!

WHATANSU. VAIKŲ UGDYMAS

Placeholder Image

Jurga Vidugirienė

Whatansu stovyklų mama ir komandos vadovė. Darbo su itin aukšto intelekto vaikais ekspertė ir lektorė, sveikos gyvensenos centro „Auksinė giria” įkūrėja. Trumpai drūtai - karalienė.

Placeholder Image

Rūta Vaitiekutė

Neformaliojo ugdymo specialistė, jaunimo programų vadovė ir Whatansu patirtinių mokymų ir jaunimo stovyklų vadovė. Sertifikuota Lauko pedagogikos specialistė. Geba prisibelsti į kiekvieno širdį.

Placeholder Image

Viktorija Minčinskaja

Whatansu psichologė, komandos formavimo, grupės dinamikos ekspertė. Didžiausio Lietuvoje saviugdos festivalio „Masters of Calm” organizatorė. Jau penkerius metus taupo automobiliui, nes viską, ką uždirba, išleidžia kelionėms.

Placeholder Image

Jonas Bagdonavičius

Patirtinio ugdymo specialistas, keliautojas ir sveikuolis. Kalvystės entuziastas, muzikantas. Daugiau nei pusę gyvenimo skyręs darbui vaikų ir jaunimo stovyklose. Kiekvienai tavo istorijai jis turi dvi.

Placeholder Image

Tomas Karklinis

Stovyklų vadovas, neformaliojo ugdymo mokytojas, kūrybininkas, animatorius, aktorius, edukatorius... Per žaidimą ir spontaniškumą pasiekia kiekvieną širdį, o tada ir prasideda nuotykiai. Geba atvira širdimi žvelgti į pasaulį ir svajoti, o visus sutiktus kviečia ieškoti Tikrumo, Nuoširdumo ir Paprastumo, slypinčių vaikiškume.

Placeholder Image

Gintarė Liubinaitė

Patirtinių Whatansu stovyklų vadovė, kūrybinių procesų koordinatorė ir žaidimų ir metodų kolekcionierė. Jos balsu prasideda ir baigiasi Whatansu stovyklų diena. Jauniausia komandos narė, parašiusi knygą apie priklausomybių prevenciją.

Placeholder Image

Marius Eidrigevičius - Arni

Stovyklų vadovas, kvalifikuotas šokių pedagogas. Padeda vaikams ugdyti kantrybę, ištvermę, aplinkos pojūtį bei socializuotis per judesį. Skatina susipažinti su savo kūnu bei nuolat plėsti jo galimybes. Žino, kad žmogaus kūnas gali tiek, kiek jam leidžiame. Marius nusprendė leisti sau viską.

Placeholder Image

Jolanta Vaitkevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja-ekspertė. Edukologijos magistrė ir dainavimo studijos „Spalvotos natos” vadovė. Lietuvos dviračių varžybų čempionė ir teisėja. Sakote, kad kažkas neįmanoma? Ji būtinai tai padarys.
Posakis, kuriuo vadovaujasi gyvenime ir darbe: Neruošk vaiko gyvenimui, leisk jam gyventi čia ir dabar! 

 

SVEIKATINGUMAS

Placeholder Image

Jurgita Veliulytė

15 metų patirtį turinti kineziterapeutė kviečia įvertinti jūsų kvėpavimą, raumenų disbalansą ir stuburo paslankumą. 

Placeholder Image

Kristina Bondar

Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorė, mitybos specialistė ir knygos „Cukraus detoksas“ autorė.

Placeholder Image

Ignas Bakėjus

Pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje sertifikuotas INSANITY instruktorius, kasmetinės stovyklos „La Vila Margis“ organizatorius.

SANTYKIAI

Placeholder Image

Julia Krakova

Žmogaus dizaino (Human Design) sistemos mokytoja ir ekspertė, sąmoningo gyvenimo būdo, jogos specialistė ir gydomųjų prieparatų kūrėja.

Placeholder Image

Darius Ražauskas

Populiarus lektorius, konsultantas, santykių ekspertas ir asmeninio efektyvumo treneris.

Placeholder Image

Aleksandr Grebnev

Vedų astrologijos ir šiuolaikinės psichologijos ekspertas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį. Nuo 1994 m. - vedinės kultūros ir filosofijos profesorius. 

Placeholder Image

Vaidas Arvasevičius

Šeimos santykių lektorius, vedinis psichologas, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias. 

 

MEDITACIJA IR ATSIPALAIDAVIMAS

Placeholder Image

Sigita Juzumaitė

Marmos masažo specialistė, sveikos gyvensenos lektorė, Leela transformacinio žaidimo vedėja ir konsultantė.

Placeholder Image

Massimo Kyo Di Nocera

Muzikantas ir kompozitorius, muzikos terapeutas jogos ir meditacijos kontekste. Grupės „Music and Love“ įkūrėjas.

ASMENINIS TOBULĖJIMAS

Placeholder Image

Povilas Petrauskas

Koučingo specialistas, akredituotas pagal auksinį pasaulinį standartą užsitarnavusių ICF bei Marshsall Goldsmith mokyklų programą. Vadovauja koučingo centrui ICF Lietuva, žaidimo Points of You treneris.

Placeholder Image

Luis Paniagua

Kompozitorius, pasaulio muzikos atlikėjas ir mokytojas, multiinstrumentalistas. Užsiėmimuose kviečia pasinerti į meditatyvias melodijas, susiburti drauge bei atverti širdis patyrimams.

Placeholder Image

Joseph Pepe Danza

Urugvajuje gimęs muzikantas multiinstrumentalistas, pelnęs daugybę apdovanojimų už savo muzikos įrašus, kompozicijas teatrams bei dokumentiniams filmams. Budizmo, Tantros, Taro būrimų ir Rytų filosofijos mokytojas.

Placeholder Image

Giedrius Švetkauskas

„Viva persona“ sąmoningumo pardavėjas, Marko Lučino fenotipologijos populiarintojas ir specialistas. Padeda žmonėms pažinti savo prigimtinius charakterius pagal jų veide išreikštus bruožus, pabrėžti asmenybės unikalumą ir taip nuimti kompleksus

Placeholder Image

Rytis Lukoševičius

Paleidimų metodo mokėsi koučingo organizacijose „Release Technique“, bei „Sedona Method“. Dirba su emocijų paleidimo metodu bei vadovauja kelioms panašaus pobūdžio iniciatyvoms, veda paskaitas tarpusavio supratimo ir asmeninio koučingo temomis.

Placeholder Image

Remigijus Savickas

Savo praktikose sujungia verslo ir holistinės terapijos sritis. Akredituotas praktikas, pats išbandęs ir įvaldęs veiksmingus terapijos metodus. Sujungdamas šias kompetencijas jis padeda lyderiams individualiai transformuotis ir atrasti energiją, vidinį džiaugsmą ir prasmę veikti.

Placeholder Image

Evelina Savickaitė ir Karolis Kazlauskis

Pora, kažkada apkeliavusi visą pasaulį ir išleidusi knyga „Iter vitae arba gyvenimo kelionė“, papasakos savo kelionių istorijas ir duos praktinius patarimus keliautojams apie iššūkius, kuriuos galite kelti ne tik keliaudami į tolimesnes šalis, bet ir būdami namuose.

 VERSLAS IR FINANSAI

Placeholder Image

Jurijus Clavas

„Starfish Academy“ bendraįkūrėjas, labdaros paramos fondo „Europa Pasauliui“ steigėjas, tinklaraščio „Sėkmės pamokos“ ir daugybės interneto kursų ir knygų autorius. 

Placeholder Image

Mindaugas Vidugiris

Profesionalus lektorius, vidinės organizacijų kultūros formavimo, krizių valdymo ir asmeninio tobulėjimo ekspertas, stovintis už Masters of Calm ir Whatansu iniciatyvų.

Rezervavome vietą Tavo smalsumui.

PRADĖTI DABAR!
Powered by Kajabi